Mustafa Apaydın

KARŞILIKLI GÜVENLE İNŞA EDİLEN 60 YIL

 

APAYDIN ŞİRKETLER GRUBU’nun temeli 1960 yılında merhum Hacı Mustafa APAYDIN tarafından atılmıştır. 1950′li yılların başlarında iş hayatına sergicilik le başlayan Hacı Mustafa APAYDIN,1960 yılında tek mağaza sistemine geçti.

 

1960 ile 1980 yılları arasında tek mağaza olarak hizmetine devam etti.1980 yılının ortalarında gelindiğinde oğulları ile birlikte aldıkları ortak karar ile APAYDIN KOLEKTİF ŞİRKETİNİ (Mustafa Apaydın ve Oğulları) kurdu.Giresun halkından aldığı destek ve teveccüh ve ilgi, alışverişteki yönelişlerin değişmesi üzerine 1989 yılında Gazi Caddesinde APAYDIN KOLEKTİF ŞİRKETİ ile ikinci mağaza hizmete açıldı.

 

1994 yılının 12 Mayısı APAYDIN Ailesinin en acı günüydü. Hacı Mustafa APAYDIN,Hakkın Rahmetine kavuştu.Baba Apaydın’ın ardından bayrağı devralan oğulları, para kazandıkları toprakları terk etmeyerek 2001 yılında aldıkları ortak karar ile Türkiye’nin gelişen, büyüyen modern yüzünü Giresun’a taşıdılar. 6000 bin metrekare üzerine kurulu Karadeniz Bölgesinin en büyük çok katlı ilk modern konsept mağazanın açılışına imza attılar.

 

Apaydınlar bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizden aldıklarını yine size sunmak için yatırımlarını sürdürecek ve hizmete devam edecektir.

indirim kodu